Rozwiązanie umowy z TP SA (wzór)

Rozwiązanie umowy z TP SA (wzór)

Rozwiązanie umowy z TP SA (wzór)
11 votes, 4.18 avg. rating (69% score)

 Rozwiązanie umowy z TP SA (wzór)Rozwiązanie umowy z TP SA (wzór).


» Zasady pobierania dokumentu Dostęp do pliku dokumentu wymaga płatności.
Aby zobaczyć link do pobrania dokumentu wyślij wiadomość SMS (koszt SMS-a wynosi 2 zł plus VAT ) o treści: kodd55 na numer 72480 / System płatności obsługuje firma Cash Bill (Regulamin) usługi. Reklamacja usługi sms.
Otrzymany w wiadomości zwrotnej kod wpisz w poniższe pole. Czas ważności kodu to 7 dni od pierwszej aktywacji na wszystkie dokumenty (Zachowaj kod)

Kod SMS:


Written by Serwis dokumentów

Tagi: > >


3 Responses to Rozwiązanie umowy z TP SA (wzór)

 1. avatar mirek pisze:

  Do wszystkich byłych i obecnych użytkowników TP SA/Orange. Jeżeli chcecie mieć problem z TP SA lub Orange to skorzystajcie lepiej z innych operatorów. To jest firma, która działa wyłącznie na szkodę klienta nie licząc się wcale z klientami.

  Well-loved. Like or Dislike: Dobre 7 Słabe 0 (+7)

 2. avatar admin pisze:

  DZIEJE SIĘ TAK JAK PISZECIE .WYSYŁAM LIST NIE DOSZEDŁ ALE POCZTA GO DOSTARCZYŁA MAM NA TO POTWIERDZENIE .WYSŁAŁAM FAXSEM REZYGNACJE W SALONIE ORANGE DZIWNYM SPOSOBEM TEŻ NIE DOSZEDŁ ALE POTWIERDZENIE TEŻ JEST A USŁUGĘ MAM Z KTÓREJ CHCIAŁAM REZYGNOWAĆ.TERAZ UMOWA MI SIĘ KOŃCZY I IDĘ DO ODDZIAŁU TP NIECH MI PODBIJĄ PIECZĄTKĘ NA MOJEJ REZYGNACJI.NAM KAŻĄ SIĘ WYWIĄZYWAĆ Z UMÓW I Z PŁATNOŚCI ALE IM DALEKO DO TEGO.TEZ UWAŻAM ZMIĘCIE FIRMĘ

 3. avatar jola pisze:

  Firmy windykacyjne już czekają na te osoby co jeszcze pozostały w tp sa/orange. Najlepszym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy to telefon na kartę.

  Dobre 1 Słabe 0 (+1)

Dodaj komentarz

*


+ trzy = 9